MENÜ

Harmadik Reiter Lamborghini győzelem

Marcelo Hahn a Lamborghini Gallardo GT3 versenyautóval újabb győzelmet aratott a Pirelli World Challenge-ben. A 4. verseny hétvégén az Északai-Amerikai versenysorozat lett viharos, a Road America versenypályán. A tökéletes szabadedzésen a leggyorsabb kört futotta Tomas Enge-vel.

csapattársa Marcelo  Hahn versenyző a GTA osztályban a második Gallardo-val rajtolt a 16. helyről, amit a Reiter Engineering fejlesztett. A szerencsétlen rajtrács kialakulás után a első helyről rajtoló elrontotta a rajtot. Tomas Enge két körrel később ütközött a Reiter Gallardo-jával. Enge viszont javított a pozícióján 16-ról 11-re a Reiter Gallardo FL2 GT3-val. Marcelo Hahn már két GTA versenyt nyert a Pirelli World Challenge-ben idén.